Yüzeyler İçin Su İtici: Evercem TOP SEAL

Taş, beton, tuğla, mermer, kum taşı, doğal taşlar için su itici.

Evercem TOP SEAL ahşap ile tuğlalar, yol döşemesi ve mermer, kum taşı gibi doğal taşların ve betonun ömrünü uzatan, nefes alabilir, temiz ve zehirli olmayan bir su iticidir. Evercem TOP SEAL işlenmiş yüzeyleri yıllar içinde yüzeye zarar verebilecek yağmur, tuz, yağ ve kimyasallardan korur; bu ürün ayrıca yüzeyi küf ve yosunların proliferasyonundan korumaya da yardımcı olur. Evercem TOP SEAL işlenmiş yüzeylerin rengini yapısını değiştirmeden temiz, doğal, nefes alabilir ve su itici olarak kullanılır.

Evercem TOP SEAL Nerelerde Kullanılır?

Evercem TOP SEAL ahşap ve kum taşı, mermer, granit gibi doğal taşlar, blok ve tuğlaların kaplaması ve dekoratif bir mimari rötüş olarak, beton ve çimentolu yüzeylerin bozulmasına karşı su itici bir koruma olarak kullanılabilir. Taş veya beton yüzeylere yapılan tek bir TOP SEAL uygulaması yüzeyi kapatacak, su geçirmez hale getirecek ve suyu itecek temiz bir görünmez tabaka oluşturur. Evercem DPS veya Evercem WOOD ürünlerinin uygulanmasından sonra su itici rötüş olarak kullanılabilir.

Evercem TOP SEAL

*Su bazlıdır, zehirli değildir.

*Tek bir uygulama gerektirir ve bir film oluşturmaz.

*İşlenmiş yüzeyler su ile temizlenebilir.

*UV ışınlarına dayanıklıdır.

*Tuz çiçeklenmesini, donma,çözülme zararını azaltır.

*Taş giydirme ve yol döşemesi üzerindeki su lekelerini önler.

*Çok uzun ömürlüdür.

Evercem TOP SEAL’ i bütün beton ve çimento yapılarda, dekoratif mimari bitirmelerde, tuğla, beton, taş materyallerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

GERİ DÖN