Turkeybuild- İzmir Yapı Fuarı'ndayız

22. Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir, 3-6 Kasım 2016 tarih aralığında gerçekleşecek.

Teknolojik Yapı Merkezi olarak biz de fuara katılıyoruz.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar, Ege ve Akdeniz bölgelerinin en büyük yapı fuarı.

Yem Fuarcılık’ın sonuç raporuna göre geçen yıl fuarı 30,195 kişi ziyaret etti. Fuara 350 firma katıldı.

Bu yıl da yine 30,000‘den fazla ziyaretçi bekleniyor.

Bölgedeki tüm sektör temsilcilerini, yalıtım ile ilgilenen tüm proje sahiplerini, bina sahiplerini, kurum ve kuruluşların temsilcilerini ve de yalıtım hakkında bilgi edinmek isteyen halkımızı standımıza bekleriz. Salon A, 105 nolu stand’dayız.

Yalıtım Şart

Firmamızın yürüttüğü “Yalıtım Şart” sosyal sorumluk kapsamında kamuoyunun yalıtım konusunda bilinçlenmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Doğru yalıtım konusunda farkındalık yaratmak istiyoruz. Çünkü çevreyi korumak, enerji verimliliğini sağlamakla mümkün. Enerji verimliliğinin sağlanması için yalıtım şart. Bütün bunların olabilmesi için halkımızın her kesiminin çevreci ve doğru yalıtım konusunda bilinçli olması, yaşadığı mekanları bu konuda sorgulaması, iyi işlerin yapılması için çok önemli. Fuar ortamları bu çalışmalarımız açısından çok faydalı. Fuarlar sayesinde daha kısa zamanda daha çok kişiye ulaşabiliyoruz. Ankara Yapı Fuarı’nda olduğu gibi bu fuarda da yalıtım konusunda ziyaretçilerimizi bilinçlendirme çalışmalarımız devam edecek.Tüm fuar katılımlarımızda yalıtım uzmanlarımızın yanısıra, Metalurji ve Malzeme Mühendisimiz Mahir Can Patoğlu ve Genel Müdürümüz Aytaç Patoğlu bizzat standımızda bulunuyorlar. Standımıza gelen tüm ziyaretçilerimiz yaşadıkları binalardaki yalıtım ile ilgili sorularını cevaplamaya, sorunları için çözüm önerileri sunmaya çalışacağız. Kampanyamızı bütün dünyada uygulanan çevreci yalıtım kaplamaları üretici firması Alman SICC Coatings de destekliyor.

Bayilikler Veriyoruz

Yeni ürün grubumuz ClimateActivePaint yalıtım kaplamaları için Ege ve Akdeniz bölgeleri için bayilikler vereceğiz.

Bayilik başvurusu için bizi aşağıdaki telefonlardan arayabilirsiniz:

Tel: +90 312 436 20 00

Gsm: +90 533 761 15 93 (Yetkili: Mahir can Patoğlu)

Ayrıca sitemizden de bize mesaj gönderebilirsiniz.


ClimateActivePaint Turkeybuild İzmir’de

ClimateCtivePaint ürünleri enerji verimliliği sağlayan yalıtım kaplamalarıdır. Alman SICC GmbH tarafından üretilmektedir. İnsana ve doğaya zararlı hiçbir kimyasal madde içermez. Yeşil üründür ve UL GreenGuard Gold sertifikasına sahiptir.

ClimateActivePaint dış cephe ve çatıda ısı ve su yalıtım, iç cephede ısı yalıtımı ve rutubet kontrolü sağlar.

Fuarda diğer ürün gruplarımız Evercem Beton Sızdırmazlık Ürünleri ve Genie Elektronik Su Yalıtımı ürünleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

GERİ DÖN