Teknolojik Yapı Merkezi, SANTEK 2016 Fuarı'nda

26-29 Mayıs 2016 tarih aralığında 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’ndayız.

Çok verimli geçen büyük bir fuar; 39 Yapı Fuarı Tudkeybuild 2016‘nın ardından şimdi de SANTEK 2016 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’ndayız. Bu fuar Teknolojik Yapı Merkezi olarak 2016 yılında katılım yapacağımız 4. fuar olacak.

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2016, bizim için çok iyi fırsatlar yarattı. Pekçok sektör temsilcisi firma ve uzmana ürünlerimizi detaylı anlattık. Onların yaşadıkları problemleri öğrendik, çözümler sunduk. Karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Çok verimli geçti. Halen bu fuar nedeniyle irtibata geçtiğimiz kurum, kuruluş, firma ve uzmanlarla detaylı görüşmelerimiz sürmekte.

SANTEK 2016 Fuarı

Sektörün lider firmalarının biraraya geleceği SANTEK 2016 - 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı TÜYAP Tüm Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenleniyor. Teknolojik Yapı Merkezi olarak katılacağımız bu fuar, 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Otomotiv yan sanayi ve savunma sanayi, makine imalatı, metal sac işleme teknolojileri, yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma doğalgaz ve teknolojileri konularında faaliyet gösteren firmaların katılacağı fuara firmamız Teknolojik Yapı Merkezi:

*Yapı Malzemeleri

*Yapı Kimyasalları,

*Çatı ve Cephe Kaplamaları

*Yalıtım

*Tesisat Sistem ve Ekipmanları

ürün gruplarında katılıyor.

Teknolojik Yapı Merkezi Ürünleri

ClimateActivePaint Dış Cephe Kaplaması, İç Cephe Kaplamas, Çatı Kaplaması

Maychem Tesisat Onarım Kimyasalları

Evercem Beton Sızdırmazlık Ürünleri

Genie Elektronik Su Yalıtımı

ana ürün gruplarımızı yine bu fuarda detaylı tanıtacağız.

SANTEK 2016 Fuarı’nda pek çok etkinlik gerçekleştirilecek.

*Yurtiçi ve özellikle de yurtdışından gelecek profesyonel heyetler ile biz katılımcı firmalar arasında bire bir görüşmeler organize edilecek. Kocaeli Sanayi Odası ve Abigem öncülüğündü “Match for Industry” - Ticari İş Görüşmeleri birebir eşleştirme etkinliği yapılacak.50’yi aşkın ülkeden firmaların, Türkiye Pazarı’na stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmaları ile ticari ve teknolojik işbirliği yapmak için bu fuara gelmeleri bekleniyor.

Yine fuar kapsamında makine ve malzeme tedariği konusunda TOBB liderliğinde CERN projesi düzenleniyor.

Türk İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu ve TÜYAP işbirliğinde fuar ile eş zamanlı İnşaat Müteahhitliği Zirvesi gerçekleştirilecek.

GERİ DÖN