Samsun İnşaat 2016 Fuarı’ndayız

31 Mart - 03 Nisan 2016 tarihlerinde, 10:00 -19:00 saatleri arasında standımıza bekleriz.

İnşaat sektörünün bölgedeki en büyük buluşması Samsun İnşaat 2016 Fuarı’na Teknolojik Yapı Merkezi olarak biz de katılıyoruz. 31 Mart - 03 Nisan 2016 tarihlerinde, 10:00 -19:00 saatleri arasında standımıza bekleriz.

Ziyaretçilerimize firmamız Teknolojik Yapı Merkezi’nin Türkiye Temsilcisi olduğu

ClimateActivePaint Isı ve Su Yalıtım Sistemleri,

Evercem Beton Sızdırmazlık Ürünleri,

Genie Elektronik Su Yalıtım Sistemleri,

Maychem Profezyonel Yapı Kimyasalları

ürün grupları ve çevreci bina çözümleri ile ilgili detaylı bilgiler aktarılacak.

Samsun İnşaat 2016, 2. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknoloji Fuarı’na; yalıtım firmaları, inşaat yapı malzemeleri üretici, temsilci ve satıcı firmalar, inşaat firmaları, doğalgaz firmaları, iş ve inşaat makineleri, beton ve beton mamülleri, mermer ve doğal taş, kapı pencere, duş, küvet, banyo, güneş enerjisi ile ilgili firmalar katılacak.

İnşaat ve proje taahhüt firmaları, inşaat mühendisleri, müteahhitler, mimarlar, endüstri tasarımcıları, dekoratörler, peyzaj mimarları, yapı marketler, yapı malzemesi satıcıları ve yapı malzeme ustaları, belediyeler ve kamu kurumları, oteller, haltaneler ve daha pek çok sektör temsilcisi fuarda firmalarla biraraya gelecek.

Fuar Kapsamı

Aksesuarlar, Asansör, Asma Tavan, Boya, Bölme Duvar, Cam, Cephe Kaplama Malzemeleri, Cila – Vernik, Çelik, Danışmanlık, Müteahihtlik-Yapı Denetim, Nalburiye, Prefabrikasyon, Havalandırma, Havuz İmalat, Havuz Tesisat Ve Arıtma İşlemleri, Hidroteknik Ekipmanı, İnşaat Malzemesi, Mermer Firmaları/Seramik, Zemin – Duvar Kaplama Malzemeleri, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri, İzolasyon, Doğalgaz Tesisatları, Vana, Pompa, Klimalar, Yalıtım, Tesisat Sistemleri Ve Ekipmanları, Su Arıtma, Tuğla Kiremit, Proje Danışmalık – Mimarlık Hizmetleri, Vitrifiye Firmaları, Araştırma Kuruluşları.

Samsun İnşaat 2016 Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından, Samsun Fuar Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.


GERİ DÖN