Sağlıklı Oda İklimi İçin ClimateActivePaint

ClimateActivePaint son teknoloji yalıtım kaplamalarından İç cephe kaplaması ClimateActivePaint ThermoPlus mucizeler yaratan bir ürün. Evinizde ideal ısı yalıtımını sağlayarak size daha sağlıklı ve daha konforlu yaşam alanları sunuyor. Üstelik kir tutmuyor, silinebiliyor ve yıkanabiliyor. 100 binden fazla renk seçeneği ile dekorasyon uygulamalarınıza en güzel zemini hazırlıyor. Antistatik, antibakteriyel, antialerjik. Çevreye duyarlı, UL GreenGuard Gold sertifikalı yeşil bir ürün.

Oda iklimini düzenler

Yaşadığımız iç mekanlarda %55 nem oranı insan sağlığı için ideal orandır. ClimateActivePaint iç cephe kaplaması ThermoPlus rutubeti % 55 oranında sabitler. Membran yapısı sayesinde rutubet oranı eksikse tamamlar, fazlaysa emer. ClimateActivePaint iç cephe kaplaması 450 gr/metrekare su tutabilir.

İdeal Yüzey işleme

Kışın odada bedenimizin üst kısmı ısınırken ayaklarımız üşür. Bunun nedeni tavan ile taban arasındaki ısı farkıdır. Yaşadığımız mekanlarda standart tavan-taban yüksekliği 3 metredir. Tavan ile taban arasında 10-11ºC ısı farkı vardır. İç mekan duvarlarınızı ClimateActivePaint iç cephe kaplaması ile kapladığınızda ürün, ideal yüzey işleme fonksiyonu ile tavan ile taban arasındaki bu sıcaklık farkı 2 ºC’nin altına düşer. Böylelikle mekanda ideal ısı sirkülasyonu ile dağılım sağlanmış olur. ClimateActivePaint iç cephe kaplaması soğuk kış aylarında tıpkı bir çini sobası gibi mekanın ısısını ayarlar. Ürünün yapısında bulunan seramik küreler aynı mini çiniler gibi ışık hızıyla sıcaklığı alır, duvar ve tavan yüzeylerine iletir. Duvarların içinde mevcut olan fazla nem de duvarlardan çekilerek havaya salınır. Bu işlev ısı yalıtımı verimliliği açısından çok önemlidir. Çünkü kuru duvarlar nemli duvarlara oranla ısıyı daha iyi yalıtır.

Alerjisi olanlar için çok uygun

ClimateActivePaint iç cephe kaplaması özellikle alerjik bünyeler ve astım hastaları için çok uygundur. Yapısında alerjiye neden olan hiçbir kimyasal madde barındırmadığı gibi, emisyonsuz olduğundan mekanda hava baskısı da oluşmaz. Tipik tadilat kokusunu hızla uzaklaştırır. Temiz, ve nemli hava nefes almayı kolaylaştırır. Sağılıklı bir ev atmosferi oluşur.

Ürün hakkında teknik bilgiler.

GERİ DÖN