Küf Mantarlarını Önlemek İçin: ThermoVital

Binalardaki küf oluşumu, sadece gayrimenkulun değer kaybetmesini değil, insan sağlığını da yüksek oranda etkileyen, zarar veren, ciddi bir problemdir. İstatistiklere göre her üç evden biri küf oluşumu ile karşılaşıyor.

ClimateActivePaint ThermoVital ile tekrar küf oluşumunu önleyebilir ve ekstra konfor sağlayabilirsiniz.

ThermoVital yüksek teknoloji iç cephe kaplamasıdır. Kaliteli birleştirici madde ile birbirini tutan, milyonlarca mikroskobik küçüklükte seramik bilyelerden oluşur. Bu seramik bilyelerin kombinasyonuyla, kaplama yüksek kalitede yüzey sağlar. Aşınmaz, dayanıklıdır.

Diğer kaplamalarda olduğu gibi statik yüklenme oluşmaz. Nikotin ve kir yapışması belirgin bir şekilde azalır. Buna rağmen oluşabilecek kirler kimyasal bağlantılarla kaplamaya alınmaz. Problemsiz bir şekilde su ve temizlik maddeleriyle temizlenebilir.

İç mekanlarda nem kontrolü

Bodrum mutfak ve banyolar gibi neme maruz kalan odalar için ClimateActivePaint ThermoVital nemi azaltma etkisiyle harika bir kaplamadır. ThermoVital değişken difüzyona açıktır. Nemin duvarlardan kapiler transferle çıkmasını destekler. ThermoVital depolayıcı özelliği ile oda havasındaki nemi kontrol altında tutar.

ThermoVital normal bir boya gibi uygulanıyor. Sıvı, beton, ahşap, metal ya da duvar kağıdı gibi zeminlerde problemsiz uygulanabilir. Özel bir donanım ya da ön hazırlık gerektirmez.

ThermoVital’in içerisindeki seramik bilyeler boyanın ışıldamasını sağlayan dağınık ışık kırılmasına yol açar. Sonuçta dekoratif açıdan da harika bir renk elde edilir. ThermoVital sayesinde duvarlar uzun süre yeni boyanmış gibi görünür.

ThermoVital antialerjik bir kaplamadır. İnsan sağlığına ve çevreye zararlı hiç bir kimyasal madde içermez. Özellikle alerji ve astım hastalığı olanlar için ideal bir üründür.

Küflerden ve sporlardan arındırılmış ve dezenfekte edilmiş yüzeyler ClimateActivePaint ThermoVital küf önleyici ile iki kat kaplanarak küf mantarlarının bir daha oluşması önlenir.

Ürün 100 bin renk seçeneğine sahiptir. DIN EN 13 300’e göre yatak ve oturma odası, banyo, tuvalet, mutfak ve tesisat alanlarında, çatı katlarında, bodrumlarda, havuzlarda ve mahzenlerde kullanılabilir. Çevreye zararı olmayan yeşil bir üründür.

GERİ DÖN