Genie Sağlıklı ve Kuru Duvarlar

Duvarlardaki nemden bir türlü kurtulamıyor musunuz? İşte size hem çevreci hem de ekonomik son teknoloji ürünü, mükemmel bir çözüm.

İtalyan Tecnova Group yenilikçi yeşil bina çözümleri üzerine uzmanlaşmış bir kuruluş. Tecnova Group’un ürettiği Genie Elektronik Su Yalıtım sistemi, sağlıklı ve kuru duvarlar için gerekli teknolojiyi bize sunuyor.

Teknolojik Yapı Merkezi olarak Genie Elektronik Su Yalıtım Sistemleri’nin Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Duvarlarda su ve rutubete kesin çözüm

Genie teknolojisi, elektronik su itici sistemi elektro-fiziksel bir duvar nem alma sistemidir.

Çoklu frekans darbeli rezonans teknolojisi ile yükselen kapiler su ve rutubeti ortadan kaldırır. Rutubetin %100‘ünü önler.

Genie elektronik su iticilerin boyutu 210 mmx200 mmx46 mm kalınlığındadır. Bu küçük ürünün kurulumunu mobilya içerisinde veya arkasında bile kolayca yapabilirsiniz. Dairesel etki alanı ile, 100 metrekareden 5000 metrekareye kadar alanların nemini Genie kullanarak giderebilirsiniz. Kullanıldığı sürece rutubeti kurukur ve en önemlisi tekrar rutubetlenmeye izin vermez.

Nasıl çalışır?

Duvarlardaki kapiler gözenekler ile su molekilleri arasındaki manyetik çekimi nötrleştirir ve yapı duvarlarında iyonize olamayan su molekülleri toprak seviyesinden yükselemezler. Bu işlem etkili ve kalıcı bir şekilde duvarlardaki rutubetlenmeyi önler.

Genie Elektronik Su İtici ekonomiktir.

Genie tarafından üretilen manyetik endüksiyon bir ampülün ürettiği manyetik endüksiyondan daha düşükktür.

GERİ DÖN