Evinizin ahşap bölümlerini yalıtımla koruyun.

Ahşap değerlidir ve güzeldir. Yaşadığımız mekanlardaki ahşap kısımlar bize samimi, sıcak duygular yansıtır. Evimizi güzelleştirir, değer katar. Ahşap neredeyse en eski yapı malzemesidir ve çok dayanıklıdır. Yapılarda ahşap kullanımı çevrece saygılı bir iş yapış biçimini yansıtır. Çünkü ahşap kaynağı yenilenebilir tek yapı malzemesidir. Temiz ve çevreye hiç zararı yoktur.

Ahşap yüzeyleri bakım yaparak koruyabilirsiniz.

Ahyap yüzeyler iyi bir bakımla zaman geçtikçe daha da güzelleşir. İyi bir yalıtım ile ahşap yapıları, ahşap yüzeyleri ve ahşap ürünleri koruyabilirsiniz.

Bizim Evercem Wood malzememiz bunun için özel üretilmiş bir üründür. Tüm ahşap yapılarda kullanabilirsiniz.

Ahşap yapı, yüzey ve ürünlere ilaveten, pencere çiçeklikleri, pencere ve kapı çerçeveleri, sedirler, ahşap çitler, dikim teknalari, sundurmalan vb. tüm ahşap alanların yalıtımını Evercem Wood ile yapabilirsiniz.

Evercem Wood ahşap yüzeylerin ömrünü uzatır.

Evercem Wood ahşap ürünün derinliklerine nüfuz ede özel bir katalizör ve doğal silikat çözeltisinden oluşur. Ahşap içerisindeki alkali ile reaksiydna girerek kalıcı ve su geçirmez bir bariyer oluşturur. Üstelik uygulandığı ahşap yüzeyin rengini, yapısını ve diğer fiziksel özelliklerini değiştirmez. Vernik, yağ, boya ve mastiklerin daha iyi bağlanması için hazır bir yüzey sağlar.

Evercem Wood , ticari, endüstriyel ve yerleşim uygulamaları olarak geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Yüksek seviyede etkili ve çok yönlü fonksiyonel bir üründür.

Ahşabın mantar, küf ve böcek zararına karşı dayanıklılığını önemli ölçüde artırır.

Ahşap üzerine tek bir uygulama yeterlidir. Ahşabın ömür boyu korunması için bir kez Evercem Wood uygulaması yeterlidir.

Evercem ürünleri İtalyan Tecnova Group tarafından üretilmektedir. Çevreye duyarlı bir malzemedir. Türkiye Distribütörlüğü firmamız Teknolojik Yapı Merkezi tarafından yürütülmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için Evercem

GERİ DÖN