Evinizi kışa hazırlayın

Bu kış ısınma sorunu çözün, maliyeti düşürün.

Geçtiğimiz kış ülkemizin pek çok bölgesinde geceleri -20 / -30 dereceleri gördük. Evlerin ve arabaların camları buz tuttu, çatı saçaklarında buz sarkıtları oluştu. Yoğun kar yağışı ve geceleri etkin olan buzlanma trafiği etkiledi. Fotoğraflar çekip paylaşmak güzel olsa da, zor bir kıştı.

Ülkemizin pek çok bölgesinde her kış zordur; ayaz sert, geceler buzdur. Aralık, Ocak, Şubat aylarında hava sıcaklığı düşer, ısınma maliyeti artar. Kombiler ya da merkezi ısıtma sistemleri yüksek derecelerde çalıştırılsa da yalıtımı olmayan binalarda duvarlardan, çatıdan, küçük açıklıklardan sıcaklık kaçıp gider ve kış boyunca istenilen konfor bir türlü sağlanamaz. Yeterli yalıtım olmadan ısıtıcı sıstemleri çalıştırmak boşunadır.

Şimdi sonbahardayız ve içinde bulunduğumuz Ekim ayı binanızı, dairenizi kontrol etmek ve kışa hazırlamak için uygun bir dönem.

Evinizi kışa hazırlamak için neler yapmalısınız?

Yalıtım, sıcak havayı evde tutmak, soğuk havanın içeriye sızmasını engellemek için iyi bir bariyerdir. Sıcak havayı içeride, soğuk havayı dışarıda tutmak için yalıtım yaptırmadıysanız hemen başlayın. Bölge bayilerimizden profesyonel yalıtım uzmanlarımız gelip keşif yapabilir; sizi yüksek teknoloji ürünümüz thermoseramik membram ClimateActivePaint konusunda bilgilendirebilir;

Nanoteknolojik yalıtım kaplaması ClimateActivePaint

Çatı, cephe ve iç yüzeylerde ısı ve su yalıtımı yapmanızı sağlayan ClimateActivePaint,%30’un üzerinde ısı depolama kapasitesine sahiptir.

Önemsiz gibi görünen küçük açıklıklar, çatlaklar, dökülmüş sıvalar sıcak havanın evden kolaylıkla kaçmasına izin verir ve kombiniz istenilen sıcaklığı korumak için iki kat fazla çalışır, sistem normalden fazla zorlanır. Bunu önlemenin yolu, %50 oranda içi boş vakumlu termo seramik küreciklerden ve %50 oranında su bazlı bağlaçlardan oluşan (ve bu oranlarıyla dünyada tek olan) ClimateActivePaint uygulamasıdır.

ClimateActivePaint esner, çatlamaz, sıva çatlaklarını göstermez. Pencere merkezleri, balkon alınları, balkon içleri ve altları, yağmur iniş boruları gibi evinizin birçok yerine; cam, membran, beton, şap, sıva, shingle, plastik, metal ve diğer tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir.

5 yıl garantilidir. UL GreenGuard Gold sertifikalıdır, yeşil üründür.

Çatı, cephe ve iç yüzey yalıtımı için geç kalmamanızı hatırlatıyor; bu kışı rahat ve konforlu geçirmek ve enerji tasarufu yapmak için ClimateActivePaint’i tercih etmenizi öneriyoruz.

GERİ DÖN