ClimateActivePaint İç Mekan:ThermoPlus

Seramik karekteristiği nedeniyle kaplandığı yüzeylerde kiri oluşturan ögelerin yüzeyde tutunmasını önleyici etkiye sahiptir. Standart tavan - taban yüksekliği 3 metredir. Tavan ile taban arasında 10-11 derece ısı farkı vardır. ClimateActivePaint ThermoPlus tavan ile taban arasındaki bu ısı farkını 2 derecenin altına düşürerek toz dolaşımını önler.

ClimateActivePaint İç Cephe Kaplaması, seramik karekteristiği nedeniyle kaplandığı yüzeylerde kiri oluşturan ögelerin yüzeyde tutunmasını önleyici etkiye sahiptir. Standart tavan - taban yüksekliği 3 metredir. Tavan ile taban arasında 10-11 derece ısı farkı vardır. ClimateActivePaint ThermoPlus tavan ile taban arasındaki bu ısı farkını 2 derecenin altına düşürerek toz dolaşımını önler.

ClimateActivePaint ThermoPlus, nemi depoladığından odadaki nem oranını etkin bir sekilde dengeler. Bodrum, mutfak, banyo ve sauna gibi aşırı neme maruz kalan odalar için en iyi kaplamayı sağlar .

Odanın en soğuk yerlerinde yüksek nemde yoğuşma oluşur. Bu da küfe neden olur. ClimateActivePaint eşit ısı dağılımını sağlayarak rutubeti kontrol eder, küf oluşumunu engeller.

Alerjisi Olanlar İçin İdeal İç Cephe Kaplaması

ClimateActivePaint ThermoPlus, özellikle alerjik bünyeler ile astım hastaları için çok uygundur. Çünkü alerjiye neden olan hiç bir kimyasal madde açığa çıkarmaz. Kaplama, emisyonsuz olduğu için, mekânda hava baskısı da oluşmaz. Tipik tadilat kokusu hızla uzaklaşır. Temiz, sağlıklı ve nemli hava nefes almayı kolaylaştırır. Rutubeti %50-55 arasında sabitler. Eksikse tamamlar, fazla ise emer.

ClimateActivePaint ThermoPlus iç cephe kaplaması 450 gram/metrekare su tutabilme özelliğine sahiptir. Antialerjiktir. Duvarlarınızı ClimateActivePaint iç cephe kaplaması ile kaplayarak, tüm aileniz için sağlıklı bir ev atmosferi oluşturabilirsiniz.

ClimateActivePaint ThermoPlus iç cephe kaplaması size dekoratif seçenekler sunar. 100 bin renk seçeneği vardır ve uygulandığı yüzeylerde renk solması olmaz. Bakımı da çok kolaydır. Silinebilir ve yıkanabilir. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir.

ClimateActivePaint ThermoPlus %50 oranında içi boş vakumlu termo seramik küreciklerdin ve %50 oranında su bazlı bağlaçlardan oluşur. Bu oranlarla dünyada eşi olmayan benzersiz bir üründür.

GERİ DÖN