ClimateActivePaint İç Cephe Kaplaması

ClimateActivePaint, adından da anlaşılacağı gibi sizin için ideal iklimi yaratan aktif bir kaplamadır. ClimateActivePaint iç cephe kaplaması ThermoPlus, kış aylarında thermoseramik yapısı sayesinde iç mekanlarda ideal iklimi yaratır.

Yani dışarıda hava nasıl olursa olsun, ısının iç mekanda eşit dağıldığı özel bir iklim yaratır. Konvansiyonel akımları, termal köprüleri minimize eder. ClimateActivePaint iç cephe kaplaması ThermoPlus kış aylarında ısı tasarrufu yaz aylarında termal konfor sağlar.

Antialerjik yalıtım kaplaması

ClimateActivePaint ThermoPlus iç cephe kaplaması iç mekanda rutubeti insan sağlığı için ideal olan %50 - 55 arasında sabitler. Böylelikle özellikle alerjisi olan, astım gibi sağlık sorunları olan insanlar için çok rahat bir iklim oluşturur. Antibakteriyel, antialerjiktir.

Standart tavan-taban yüksekliği 3 metredir. Tavan ile taban arasında 10-11 derece ısı farkı vardır. İç duvarlarınız ClimateActivePaint ThermoPlus ile kaplandığında tavanla taban arasındaki bu ısı farkı 2 ºC’nin altına düşer, toz dolaşımı da engellenir. Küf, mantar oluşumunu önler.

100 binden fazla renk seçeneği

ClimateActivePaint ThermoPlus iç cephe kaplaması ile evinizin dekorasyonuna uygun muhteşem bir renk armonisi yaratabilirsiniz. 100 binden fazla renk seçeneği mevcuttur. Üstelik kaplama kir tutmaz. Temizlenmesi çok kolaydır. Silebilir, yıkayabilirsiniz. Her zaman yeni görünümünü korur. Ayrıca boya gerektirmediği için tasarruf etmenizi sağlar.

GERİ DÖN