ClimateActivePaint Dış Mekan:ThermoProtect

ClimateActivePaint ThermoProtect dış cephe kaplaması Türkiye'de mantolama konusunda devrim yapan bir üründür. ClimateActivePaint ThermoProtect kaplama, diğer kaplamalara göre %30'un üzerinde ısı depolama kapasitesine sahiptir. Bu nedenle binanızı ağır çevre ve iklim koşullarına karşı korur, enerji tasarrufu sağlar. Uzun yıllar sonra bile cepheler ve duvarlar yeniliğini korur.

ClimateActivePaint ThermoProtect dış cephe kaplaması Türkiye'de mantolama konusunda devrim yapan bir üründür. ClimateActivePaint kaplama, diğer kaplamalara göre %30'un üzerinde ısı depolama kapasitesine sahiptir. Bu nedenle binanızı ağır çevre ve iklim koşullarına karşı korur, enerji tasarrufu sağlar. Uzun yıllar sonra bile cepheler ve duvarlar yeniliğini korur.

ClimateActivePaint dış cephe kaplaması duvarları rutubet ve yosunlaşmaya karşı korur. Duvar içinde korozyon oluşmasını engeller. ClimateActivePaint kaplı duvarlar çatlamaz, rengi ve parlaklığı çok uzun süre solmaz. Ömrü bina ömrüyle eşittir. 5 yıl garantilidir.

ClimateActivePaint ThermoProtect Dış Cephe Kaplaması cam dahil her türlü yüzeye uygulanabilir.

  • ClimateActivePaint ThermoProtect A1 sınıfı yanmaz özelliklidir.
  • ClimateActivePaint ThermoProtect dış cephe kaplaması solmaz ve kir tutmaz. 100 bin renk seçeneği mevcuttur.
  • ClimateActivePaint ThermoProtect ile yapılan dış cephe yalıtımlarınızda en az C sınıfı enerji kimlik belgesi (EKB) alabilirsiniz.
  • ClimateActivePaint ThermoProtect çevreci bir teknoloji ile üretilmiş olup çevreye ve insana zararı yoktur. Yeşil üründür. UL Gold sertifikasına sahiptir.
  • ClimateActivePaint ThermoProtect diğer yalıtım malzemelerinin aksine statik değil, dinamik bir üründür.
  • Uygulama kolaylığı ve kalınlığı dolayısıyla cephelerde klasik yalıtım teknikleriyle uygulayamadığınız pencere merkezleri, balkon alınları, balkon iç ve altları, yağmur iniş boruları gibi yerlere de kolayca uygulanarak binanızı ısıya ve suya karşı tamamen yalıtır.
  • ClimateActivePaint 200 gram/metrekare ağırlıkla binanıza yük getirmez. Bu özelliği sayesinde statik sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

ClimateActivePaint Kaplama, yazın soğutur, kışın ısıtır.

ClimateActivePaint kaplama, seramik kürelerin yapısı gereği dik gelen güneş ışınlarını geri yansıtır, eğik gelenleri ise içeri alır. Dolayısıyla yazın klima görevi görürken kışın binanın ısınmasına yardımcı olur. ClimateActivePaint dış cephe kaplaması %50 oranında içi boş vakumlu termo seramik küreciklerden ve %50 oranında su bazlı bağlaçlardan oluşur. Bu oranlarla ClimateActivePaint teknolojisi dünyada tektir.

GERİ DÖN