Çevreci yapının merkezi

Yola çıktığımız 1950‘den bu yana yeni teknolojileri ülkemizi, yaşadığımız dünyayı temiz tutmak, doğamızı korumak, enerji tasarrufu bilincini yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.Teknolojik Yapı Merkezi, insana ve çevreye zararı olmayan “yeşil” ürünlerin öncüsüdür. Dünyada çevreci ve en gelişmiş yapı teknolojilerini üreten en büyük markaların Türkiye temsilcisidir.

Teknolojik Yapı Merkezi

Türkiye temsilcisi olduğumuz markalardan ClimateActivePaint, Amerikan NASA uzay teknolojisi ile, Alman SICC kimya endüstrisinin ortak ürünü olan termoseramik membrandır. SICC çevreci, yenilikçi yüksek teknoloji kaplamaları üzerine uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Biz Türkiye çapında işinin ehli, değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyüyen bir aileyiz. Türkiye’de “çevreci yapının” merkeziyiz. Yapı sektöründe gerçekleştirdiğimiz her işte “enerji verimliliği ve tasarrufa” önem veriyor, çocuklarımıza daha güzel bir dünya ve ülke bırakabilmek için çaba gösteriyoruz. Şu anda 30 ilde iş ortaklarımız çevre bilinci içerisinde Teknolojik Yapı Merkezi ürünleri ile binaları yeniliyorlar.

2006 yılından itiberen Türkiye’de 1000‘den fazla binada ClimateActivePaint Su ve Isı Sistemleri kullanıldı. Teknolojik Yapı merkezi ailesi olarak yapı sektörümüze; daha çevreci, daha ekonomik, daha sağlıklı ve daha hafif, çok seçenekli ürünlerle çalışmanın avantajlarını yaşattık.

Halkımızın “antialerjik ve antibakteriyel olan, hiçbir zararlı kimyasal içermeyen, küf ve nem barındırmayan” ürünlerle yalıtılmış yapılarda sağlıkla yaşamasına katkıda bulunduk. Yangına karşı A1 sınıfı dayanıklı ürünlerimizle huzuru yaşattık. Kir tutmayan, lekelenmeyen, silinebilen ve yıkanabilen 5 yıl garantili ürünlerimizle konforu yaşattık. Enerji giderlerini ve çatı, cephe bakım masraflarını azaltarak tasarruf yapmalarını sağladık. 100 bin renk tonuyla estetik yaşam alanları sunduk.

Evercem ve Genie Ürünleri Türkiye Temsilciliği

Teknolojik Yapı Merkezi, nanoteknoloji ürünleriyle “bodrumdan çatıya, ahşap yapılardan tarihi yapılara kadar” binaların ömrünü, insanların yaşam kalitesini artıran lider kuruluştur. Yapı sektörüne yeni ve çevreci teknolojileri kazandırarak yürüdüğümüz yolda son gelişme Türkiye temsilciliğini aldığımız yeni ürünlerdir.

İtalyan Tecnova Grubu da Evercem ve Genie markalı üretimlerinin Türkiye Temsilciliği için Teknolojik Yapı Merkezi’ni seçti. Evercem ve Genie markalı bu ürünlerimiz negatif ve pozitif basınçta su yalıtımı, elektronik su yalıtımı, doğal taş, beton ve ahşap yüzeyler için su itici ve yalıtım yapılmasını sağlayan ürünlerdir.

GERİ DÖN