Çatı Yalıtımında Yüksek Teknoloji

ClimateActivePaint çatı kaplaması yüksek teknoloji ile üretilmiş bir çatı kaplamasıdır. ClimateActivePaint çatı kaplamısı, kaliteli bir birleştirici madde ile birbirini tutan, milyonlarca mikroskobik küçüklükte seramik bilyelerden oluşur.

Kaplama 0,5 mm kalınlıktan itibaren termik ve yapı fiziksel özelliklerini gösterir. Yavaşça kurur ve çözücü maddelere karşı dayanıklıdır. ClimateActivePaint ThermoActive metal, alçı, beton ve kiremit üzerlerine kaplanabilir. ThermoActive ile kaplanan çatıda, kötü hava şartlarından oluşan yıpranmalar meydana gelmez. Çatı yeni kalır. Dolu, yağmur ve kar gibi yoğun hava şartlarında bile suyu geçirmez. Bina kuru kalır ve zarar görmez.

ThermoActive kaplama, seramik olması nedeniyle, çevre zararlarına karşı dayanıklıdır. Asit, tuz, ozon, deniz suyu ya da UV ışınlarından etkilenmez. Kaplamanın koruyucu fonksiyonunu uzun süre gerçekleştirebilmesi, çevre zararlarına karşı yüksek dirençli olmasındandır. Kaliteli hammaddeleri ThermoActive kaplamaya büyük bir esneklik kazandırır. Bu esnekliği -40C ile +15C arasındaki ısı farklarında devam ettirir. Kuruduktan sonra hiçbir çatlak oluşmaz.

Güneş ışığını büyük ölçüde yansıtmasıyla ve bu arada sonlanan yüzeylerde birçok malzeme geçişini köprülemiş olur. Kritik noktalarda da bu şekilde çevre zararlarına karşı etkin koruma sağlanmış olur. Esnekliği ve dayanıklığı ideal bir şekilde eskime sürecini engeller.

ThermoActive 100 bin renk seçeneği

ClimateActivePaint ThermoActive de diğer ClimateActivePaint ürünlerinde olduğu gibi 100 bin renk seçeneğine sahiptir. ThermoActive ile kaplanan çatılar yüksek renk dayanıklığıyla uzun süre yeni görünümünü korur.

ClimateActivePaint FixPlus

ClimateActivePaint FixPlus, mineral zeminlerin emme gücünü ayarlayan astar konsantrasyonudur. ClimateActivePaint FixPlus, DIN 18500 uyarınca taşıma gücü yeterli olmayan tüm sıvalı zeminlerin sağlamlığını artırır ve emme güçlerini dengeler.

ClimateActivePaint ThermoActive hakkında bilgi için tıklayınız.

GERİ DÖN