39.Yapı Fuarı'ndayız

Dünyanın en büyük fuarlarından, Türk Yapı Sektörünün en büyük fuarı bugün 39. kez açılıyor. Teknolojik Yapı Merkezi olarak, yalıtım, yapı kimyasalları ürün grubunda biz de bu büyük fuarda yerimizi aldık. Salon 2, Stand no: 141.

39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2016, 10-14 Mayıs 2016 tarihlerinde yaklaşık 111,000 ziyaretçi ile buluşacak. Fuarda konuk bölge Afrika: Kenya-Nijerya-Mozambik. Fuar, 1250 firma katılımıyla gerçekleşiyor. Yapı dünyasının uluslararası buluşma noktası olan fuar, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde. Ziyaret saatleri 10:00-19:00 arası.

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri konusunda son teknoloji ürün ve hizmetlerin sergileneceği fuarda biz de son teknoloji yalıtım malzemesi ve son teknoloji bina çözümleri sağlayan ürünlerimizi tanıtacağız.

Türk yapı sektöründe, yalıtım konusunda üstün teknoloji, çevreci, enerji verimliği sağlayan ürünlerimizi, her fırsatta yılmadan bıkmadan tanıtıyoruz, anlatıyoruz. Türkiye'nin değişik illerinde bayilerimiz aracılığı ile tanıtım ve eğitim toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bölgenin en büyük yapı fuarı olan 39. Yapı Fuarın'da da sektör temsilcisi, proje sahipleri, yapı ve inşaat alanında faaliyet gösteren firma, kurum ve kuruluşları, uzmanları ağırlayacak, ürünlerimizi ve uygulamalarımızı tanıtacağız.

*ClimateActivePaint Enerji Tasarruf Sistemi ürün grubumuz,

* Negatif/Pozitif Temel ve Su Yalıtımı sağlayan ürün grubumuz: Evercem,

*Duvarlarda su ve rutubete kesin çözüm sunan Genie Su İtici ürün grubumuz,

*Su kaçakları için onarıcı yapı kimyasalları ürün grubumuz: Maychem

ile 39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2016'dayız. Standımıza bekleriz.


GERİ DÖN