ClimateActivePaint, Turkeybuild Yapı Fuarında

Türkiye Distribütörlüğü’nü yürüttüğümüz Alman firması SICC Coatings’in ürettiği ürün grubu ClimateActivePaint yalıtım kaplamaları lansman kampanyamızı Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 2016’da bugün başlattık.

Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 2016, Congresium - ATO Kongre ve Sergi Sarayında bugün açıldı ve 23 Ekim akşamına kadar devam edecek.

Teknolojik Yapı Merkezi standını ziyaret ederek firma temsilcilerimizle tanışabilir, ürünleri görebilir, ayrıntılı bilgi alabilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. (Salon 1, Stand No: 801)

Markamızı bir an önce halkımıza, sektör temsilcilerine, proje sahiplerine tanıtmak için tüm dijital platformlarda ve gazetelerde reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarımız planlandığı şekilde sürdürülmektedir. Eşzamanlı olarak, tanıtım kampanyamız yeni başlamasına rağmen değişik bölgelerden pek çok bayilik başvurusu aldık ve görüşmelerimizi başlattık.

Amacımız bir an önce bayi ağımızı genişleterek, bir teknoloji mucizesi olan ve mantolamaya son veren ClimateActivePaint’i uygulamalar ile Türkiye yalıtım setörüne kazandırmak. Halkımızın, proje sahiplerinin bu güzel ürün hakkında detaylı bilgilenmesini sağlamak.

Çevreye duyarlı UL GreenGuard Gold sertifikalı yeşil ürün ClimateActivePaint yalıtım kaplamalarını Türk yalıtım sektörüne sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için: ClimateActivePaint

Bayilik Başvurusu İçin: Bayilik

GERİ DÖN